Iskra DL-BL03PP-GY блендер
   Iskra DL-BL03PP-GY блендер
   Iskra DL-BL03PP-GY блендер
   Iskra DL-BL03PP-GY блендер

   Iskra DL-BL03PP-GY блендер

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   2.299 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Волтажа :220-230V~50/60Hz

   Јачина: 300W

   Отстранлива пластична чаша од 1,5l

   Две брзини на блендирање

   Функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање

   Мерица од 50ml

   Нож и куќиште од нерѓосувачки челик

   Простор за складирање на кабелот за напојување

   Лесен за употреба

   Лесен за чистење

   Димензии на кутија: 231(Д) x 191(Ш) x 415(В)

   Нето тежина: 4,05 kg

   Бруто тежина: 4,73 kg

   2 години гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   3830042567073
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra DL-BL03PP-GY блендер

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra DL-BL03PP-GY блендер

   1.999 ден.
   2.299 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ