• Ново
  Електричен бокал MAX FL815I
  Електричен бокал MAX FL815I
  Електричен бокал MAX FL815I
  Електричен бокал MAX FL815I
  Електричен бокал MAX FL815I

  Електричен бокал MAX FL815I

  Напиши рецензија (0)
  1.099 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност: 1800 W/Kапаците: 1,8 L

  Прекинувач: On/Off

  Автоматски прекинувач

  Светлосен индикатор/Скриен грејач

  Заштита од прегревање

  Заштита при работа без вода

  Ротирачка база: 360˚

  Иноксно куќиште/Ергономска рачка

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Моќност: 1800 W/Kапаците: 1,8 L

  Прекинувач: On/Off

  Автоматски прекинувач

  Светлосен индикатор/Скриен грејач

  Заштита од прегревање

  Заштита при работа без вода

  Ротирачка база: 360˚

  Иноксно куќиште/Ергономска рачка

  803176
  23 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Електричен бокал MAX FL815I

  16 други производи во иста категорија:

  Електричен бокал MAX FL815I

  1.099 ден.
  со ДДВ