Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165
   Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165
   Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165
   Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165
   Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165
   Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165

   Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165

   Напиши рецензија (0)
   1.779 ден.
   1.899 ден.
   Заштеди 120 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 420 W/LED осветлување

   Варење до 6 јајца истовремено

   Мерна чаша со игла за пункција

   Прекинувач за вклучување/исклучување

   Автоматско исклучување со звучен сигнал

   Транспарентен и преклоплив капак

   Материјал 100% без BPA гарантира безбедност

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Моќност: 420 W/LED осветлување

   Варење до 6 јајца истовремено

   Мерна чаша со игла за пункција

   Прекинувач за вклучување/исклучување

   Автоматско исклучување со звучен сигнал

   Транспарентен и преклоплив капак

   Материјал 100% без BPA гарантира безбедност

   803013
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165

   16 други производи во иста категорија:

   Апарат за варење јајца SEVERIN EK 3165

   1.779 ден.
   1.899 ден.
   Заштеди 120 ден.
   со ДДВ