Навлажнувачи на воздух

Поткатегории

Активни филтери

Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006

Цена 2 999 ден
5 На залиха

Кажете му збогум на сувиот воздух благодарение на навлажнувачот на GREE. Иновативен дизајн кој го елиминира нередот при дополнување на резервоарот за вода, двојна филтрација на честички за уште поголема чистина преку филтер во резервоарот и при исфрлање на пареата | Бесплатна и брза испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.