Air cooler TROTEC PAE 22
   Air cooler TROTEC PAE 22

   Air cooler TROTEC PAE 22

   Напиши рецензија (0)
   12.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лесно подвижен со тркала

   Површина на ладење до 35м2

   Eco-friendlv

   Проток на воздух 330 m / h

   Потрошувачка на струа 60 W

   Должина на кабел 1.5м

   Брзина на вентилатор: 3

   Предно дуваье

   Ротациа на ролетни: лево-десно

   Потрошувачка на вода 0.8л / h

   Капацитет на резервар: 6л

   Контрола на ниво на резервар: да

   Гласност 49 dB (A)

   Димензии (Д × Ш × B) 270 × 300 × 750 mm

   Тежина 7.5 kg

   Гаранција: 1 годинa

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   PAE 22
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler TROTEC PAE 22

   13 други производи во иста категорија:

   Air cooler TROTEC PAE 22

   12.800 ден.
   со ДДВ