Air cooler MASTER BC 121
   Air cooler MASTER BC 121

   Air cooler MASTER BC 121

   Напиши рецензија (0)
   138.399 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Проток на воздух/air flow 12000m3/h, 

   За простории до 250м2, 

   Струен трошок 500W, 

   Трошок на вода 8-10л/час, 

   Резервоар 60л, 

   Димензија 1050х600х1460 мм

   Гаранција 3 години 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BC 121
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler MASTER BC 121

   13 други производи во иста категорија:

   Air cooler MASTER BC 121

   138.399 ден.
   со ДДВ