Air cooler MASTER BC 80
   Air cooler MASTER BC 80

   Air cooler MASTER BC 80

   Напиши рецензија (0)
   64.599 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Проток на воздух/air flow 8000m3/h,

   За простории до 200м2,

   Струен трошок 330W,

   Трошок на вода 8л/час,

   Резервоар 100л,

   Димензија 500х850х1410 мм

   Гаранција 3 години 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BC 80
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler MASTER BC 80

   13 други производи во иста категорија:

   Air cooler MASTER BC 80

   64.599 ден.
   со ДДВ