Iskra ML-301DL Air Cooler (разладувач на воздух)
   Iskra ML-301DL Air Cooler (разладувач на воздух)
   Iskra ML-301DL Air Cooler (разладувач на воздух)

   Iskra ML-301DL Air Cooler (разладувач на воздух)

   Напиши рецензија (0)
   5.499 ден.
   6.870 ден.
   Заштеди 1.371 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Разладете се и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија.

   Моќен Air Cooler со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

   Карактеристики:

   • моќност: 65 W

   • напон: 220V-240V~, 50-60Hz

   • вода и мраз за ладење и навлажнување на воздухот

   • чист воздух без загадување

   • 3 брзини на вентилаторот: ниска/средна/висока

   • волумен на резервоарот за вода: 7L

   • индикатор за нивото на водата

   • 2 тави за мраз

   • тркала за полесно движење

   • боја: црна + бела

   • димензии на производот (во mm): 350 x 200 x 585 (Д x Ш x В)

   • материјал: ABS, PP

   • димензии на кутијата (во mm): 390 x 255 x 595 (Д x Ш x В)

   • нето тежина: 3,4 kg

   • бруто тежина: 4,2 kg

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Разладете се и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија.

   Моќен Air Cooler со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

   Карактеристики:

   • моќност: 65 W

   • напон: 220V-240V~, 50-60Hz

   • вода и мраз за ладење и навлажнување на воздухот

   • чист воздух без загадување

   • 3 брзини на вентилаторот: ниска/средна/висока

   • волумен на резервоарот за вода: 7L

   • индикатор за нивото на водата

   • 2 тави за мраз

   • тркала за полесно движење

   • боја: црна + бела

   • димензии на производот (во mm): 350 x 200 x 585 (Д x Ш x В)

   • материјал: ABS, PP

   • димензии на кутијата (во mm): 390 x 255 x 595 (Д x Ш x В)

   • нето тежина: 3,4 kg

   • бруто тежина: 4,2 kg

   • 24 месеци гаранција

   3830076852480
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ML-301DL Air Cooler (разладувач на воздух)

   13 други производи во иста категорија:

   Iskra ML-301DL Air Cooler (разладувач на воздух)

   5.499 ден.
   6.870 ден.
   Заштеди 1.371 ден.
   со ДДВ