Air cooler MASTER BC 341
   Air cooler MASTER BC 341

   Air cooler MASTER BC 341

   Напиши рецензија (0)
   227.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Проток на воздух/air flow 30000m3/h

   За простории до 450м2

   Струен трошок 1050W

   Трошок на вода 10-15л/час

   Резервоар 200л

   Димензија 1690х920х1910 мм

   Гаранција 3 години 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BC 341
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler MASTER BC 341

   13 други производи во иста категорија:

   Air cooler MASTER BC 341

   227.499 ден.
   со ДДВ