Air cooler MASTER BC 221
   Air cooler MASTER BC 221

   Air cooler MASTER BC 221

   Напиши рецензија (0)
   153.799 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Проток на воздух/air flow 22000m3/h

   За простории до 350м2

   Струен трошок 800W,

   Трошок на вода 12-18л/час

   Резервоар 120л

   Димензија 1230х640х1730 мм

   Гаранција 3 години 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BC 221
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler MASTER BC 221

   13 други производи во иста категорија:

   Air cooler MASTER BC 221

   153.799 ден.
   со ДДВ