Air cooler TROTEC PAE 12
   Air cooler TROTEC PAE 12

   Air cooler TROTEC PAE 12

   Напиши рецензија (0)
   11.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лесно подвижен со тркала

   Површина на ладење до 25м2

   Eco-friendly

   Проток на воздух 90 м° / h

   Потрошувачка на струа 45 W

   Должина на кабел 1.8м

   Брзина на вентилатор: 3

   Предно дуване

   Ротациа на ролетни: лево-десно

   Потрошувачка на вода 0.4л / h

   Капацитет на резервар: Зл

   Контрола на ниво на резервар: да

   Гласност 55 dB (A)

   Димензии (Д х Ш × B) 227 × 221 × 596 mm

   Тежина 4 kg

   Гаранција: 1 годинa

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   PAE 12
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler TROTEC PAE 12

   13 други производи во иста категорија:

   Air cooler TROTEC PAE 12

   11.500 ден.
   со ДДВ