Air cooler MASTER BCB 19
   Air cooler MASTER BCB 19

   Air cooler MASTER BCB 19

   Напиши рецензија (0)
   215.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Проток на воздух/air flow 18000m3/h

   За простории до 250м2

   Струен трошок 1100W

   Трошок на вода 10-15л/час

   Резервоар 250л

   Димензија 1100х1100х1850 мм

   Гаранција 3 години 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BCB 19
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler MASTER BCB 19

   13 други производи во иста категорија:

   Air cooler MASTER BCB 19

   215.000 ден.
   со ДДВ