Air cooler MASTER CCX 4.0
   Air cooler MASTER CCX 4.0

   Air cooler MASTER CCX 4.0

   Напиши рецензија (0)
   40.599 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Проток на воздух/air flow 4000m3/h,

   За простории до 80м2,

   Струен трошок 150W,

   Трошок на вода 5-7л/час,

   Резервоар 50л,

   Димензија 640х450х1160 мм

   Гаранција 3 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   CCX 4.0
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler MASTER CCX 4.0

   13 други производи во иста категорија:

   Air cooler MASTER CCX 4.0

   40.599 ден.
   со ДДВ