Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка
   Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка

   Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка

   Напиши рецензија (0)
   2.390 ден.
   2.890 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ПРОИЗВОДОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

   • Напон: 20V

   • Брзина во мирување:

   - Одделение 1: 0-400 / мин

   - Одделение 2: 0-1400 / мин

   • Фази на вртежен момент: 20 + 1

   • Вртежен момент: 27 Nm

   • LED сијалица

   • Мека, гумена рачка

   • Глава за самопреслушување: ø 10 mm (максимум)

   • Капацитет за дупчење:

      • 20 мм (дрво)

      • 10 мм (железо)

   • Димензии на пакувањето (во мм): 226 (L) x 88 (W) x 220 (H)

   • Нето тежина: 1,251 кг

   • Бруто тежина: 1,4 кг

   3830042568353
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка

   2.390 ден.
   2.890 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ