Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah со брз полнач - BLACK+DECKER
   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah со брз полнач - BLACK+DECKER

   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah со брз полнач - BLACK+DECKER

   Напиши рецензија (0)
   2.599 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BLACK+DECKER
   BCF611CK-QW

   Технички податоци

   Максимален вртежен момент
   5.5 Nm
   Напон
   3.6 V
   Број на вртежи
   180 rpm
   Батерија
   1.5 Ah

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah со брз полнач - BLACK+DECKER

   16 други производи во иста категорија:

   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah со брз полнач - BLACK+DECKER

   2.599 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ