Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка
   Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка

   Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 12V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 12V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)

   • брзини во мирување:

       - Одделение 1: 0-400 мин-1

       - Одделение 2: 0-1500 мин-1

   • Ниво на вртежен момент: 18 + 1

   • вртежен момент: 12 Nm

   • LED сијалица

   • Брз полнач

   • Гумена рачка

   • глава за затегнување: ø 0,8-10 mm (максимум)

   • Капацитет за дупчење: 16 mm (дрво), 8 mm (железо)

   • Димензии на пакувањето (во мм): 267 (L) x 86 (W) x 175 (H)

   • Нето тежина: 1,28 кг

   • Бруто тежина: 2,7 кг

   • 24 месеци гаранција 

   3830042567684
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка

   3.999 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ