Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба
   Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба
   Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба
   Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба
   Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба

   Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   9.499 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба | Погодна за работа со различни типови материјали | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Напон 18 V

   Капацитет на батерија 1,5 Ah

   Механички брзини 2

   Максимален вртежен момент 45 Nm

   Број на вртежи 0-360/0-1400 rpm

   Број на удари 21000 bpm

   Макс. дупчење во бетон 10 mm

   Макс. дупчење во дрво 25 mm

   Макс. дупчење во метал 10 mm

   Капацитет на стезна глава 10 mm

   Тежина 1.65 Kg

   BLACK+DECKER
   BCD003BA10S-QW

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба

   16 други производи во иста категорија:

   Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба

   6.999 ден.
   9.499 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ