Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32 пар. прибор и торба
   Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32 пар. прибор и торба
   Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32 пар. прибор и торба
   Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32 пар. прибор и торба
   Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32 пар. прибор и торба

   Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32 пар. прибор и торба

   Напиши рецензија (0)
   4.299 ден.
   5.999 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Дупчалка/одвртувач со вибрации со 32 пар. прибор и торба | Погодна за работа со различни типови материјали | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Влезна моќност 710 W

   Механички брзини 1

   Број на вртежи 0-2800 rpm

   Удари во минута 47600 bpm

   Макс. дупчење во дрво 25 mm

   Макс. дупчење во метал 13 mm

   Макс. дупчење во бетон 13 mm

   Капацитет на стезна глава 13 mm

   Тежина 2 Kg

   Должина 265 mm

   Висина 240 mm

   BLACK+DECKER
   BEH710SA32-QS
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32 пар. прибор и торба

   16 други производи во иста категорија:

   Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32 пар. прибор и торба

   4.299 ден.
   5.999 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ