Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   8.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 45Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 1 батерија од 1.5Ah и брз полнач и картонска кутија | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah - BLACK+DECKER

   Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 45Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 1 батерија од 1.5Ah и брз полнач и картонска кутија.

   BLACK+DECKER
   BCD003C1
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

   16 други производи во иста категорија:

   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

   6.999 ден.
   8.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ