Iskra J0Z-CD01-180 Батериска дупчалка
   Iskra J0Z-CD01-180 Батериска дупчалка

   Iskra J0Z-CD01-180 Батериска дупчалка

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 18V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 18V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • Брзина во мирување:

   - Одделение 1: 0-400 / мин-1

   - Одделение 2: 0-1350 / мин-1

   • Фази на вртежен момент: 17 + 1

   • Вртежен момент: 32 Nm

   • LED сијалица

   • Мека, гумена рачка

   • Глава за самопреслушување: ø 10 mm (максимум)

   • Капацитет за дупчење:

      • 20 мм (дрво)

      • 10 мм (железо)

   • Димензии на пакувањето (во мм): 240 (L) x 85 (W) x 222 (H)

   • Нето тежина: 1,25 кг

   • Бруто тежина: 1.625 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042567660
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra J0Z-CD01-180 Батериска дупчалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra J0Z-CD01-180 Батериска дупчалка

   3.999 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ