Iskra ML CS19 36 Батериска штрафилица, комплет со битови
   Iskra ML CS19 36 Батериска штрафилица, комплет со битови
   Iskra ML CS19 36 Батериска штрафилица, комплет со битови

   Iskra ML CS19 36 Батериска штрафилица, комплет со битови

   Напиши рецензија (0)
   2.499 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 3.6V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 3.6V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • Брзина во мирување: 180 врт / мин

   • Вртежен момент: 3,5 Nm

   • LED сијалица

   • Глава за самопреслушување: mm 6 mm (максимум)

   • Пакување: куфер

   • Димензии на пакувањето (во мм): 220 (L) x 90 (W) x 180 (H)

   • Нето тежина: 1,3 кг

   • Бруто тежина: 1,38 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042560494
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ML CS19 36 Батериска штрафилица, комплет со битови

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ML CS19 36 Батериска штрафилица, комплет со битови

   2.499 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ