Електрични дупчалки

Поткатегории

Активни филтери

Iskra ERO IE-ED500...
-1 100 ден
  • -1 100 ден
  • Ново

Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка + Iskra...

Редовна цена 2 999 ден Цена 1 899 ден
50 На залиха

Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка

Напон: 220-240V ~ 50Hz 

Моќност : 500W  

Вртежи : 0-2700 врт / мин 

Големина на  футер: Ø 1,5 - 10 mm 

+ Подарок

COB LED работна светилка со магнет

Моќност: 3W

Светлина: 200 lm

Ротирачка кука 360°

Вграден магнет за прицврстување на метални површини

Iskra Z1J-HF-13 Електрична ударна дупчалка +...

Редовна цена 2 380 ден Цена 1 499 ден
40 На залиха

Iskra Z1J-HF-13 Електрична ударна дупчалка

•Моќност: 600W (max)

• Две насоки на вртење

• 24 месеци гаранција

+ Подарок

Комплет HSS бургии за метал и пластика:

Дијаметар во mm: 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 3.2 / 3.5 / 4 / 4.5 / 5 / 6 / 8 

Пакување: блистер

Димензии на блистерот (во mm): Ø 51 (Д) x 130 (В) 

18V Дупчалка/одвртувач 1х1,5Аh прибор 80...

Цена 7 990 ден
5 На залиха

18V батериска дупчалка/одвртувач со 1,5 Ah батерија и 400mA полнач.Ултра компактниот и лесен дизајн е идеален за тешко достапните места и со регулацијата на 11 различни нивоа на брзина обезбедува прецизна контрола при дупчење во различни материјали, како дрво, метал, пластика. Содржи LED светилка која овозможува подобрена видливост при работа во темни простории.Истата е достапна во куфер со 80 додатоци за секаков вид на работа. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32...

Редовна цена 5 999 ден Цена 4 299 ден
Распродадено

Дупчалка/одвртувач со вибрации со 32 пар. прибор и торба | Погодна за работа со различни типови материјали | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.