Перачи под притисок

Поткатегории

Активни филтери

Безжичен перач под притисок Xiaomi Jimmy JW31

Редовна цена 9 990 ден Цена 9 390 ден
3 На залиха

Безжичен перач под притисок, максимален притисок до 2,2 MPa, литиумска батерија од 2500 mAh | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | Гаранција 2 години 

Производот е додаен за споредба.