Циркуларни пили

Поткатегории

Активни филтери

Iskra IX-CS07 X-cross...
-1 000 ден
  • -1 000 ден
  • Ново

Iskra IX-CS07 X-cross Батериска циркуларна пила

Редовна цена 4 999 ден Цена 3 999 ден
20 На залиха

Убодна пила 550W 80mm AUTOSELECT Black+Decker

Редовна цена 5 390 ден Цена 4 790 ден
Распродадено

Убодна пила со влезна моќност од 550W и опција AUTOSELECT: одберете проект и алатката ја избира правилната опција за подобри резултати при работењето. Дејство на нишало за побрзо и поефикасно сечење и променлива брзина за разновидно работење. Истата има и прекинувач за заклучување при долготрајно сечење, кое овозможува зголемена удобност при работа.| Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер

Редовна цена 7 190 ден Цена 6 390 ден
4 На залиха

Рачен циркулар лесен за употреба со одличен сооднос цена-квалитет. Ги има сите потребни функции за генерална употреба како регулирање на длабочината и аголот на сечењето, безбедносно копче за старт на функцијата за сечење и издув на прашината со можност за приклучување на правосмукалка. Доаѓа со интегриран ласер за помош и прецизност при сечењето, две циркуларни пили со дијаметар од 190mm, граничник и клуч за промена на пилата | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.