Аку. верижна пила BLACK+DECKER 18V 2Ah 25cm
   Аку. верижна пила BLACK+DECKER 18V 2Ah 25cm
   Аку. верижна пила BLACK+DECKER 18V 2Ah 25cm
   Аку. верижна пила BLACK+DECKER 18V 2Ah 25cm
   Аку. верижна пила BLACK+DECKER 18V 2Ah 25cm

   Аку. верижна пила BLACK+DECKER 18V 2Ah 25cm

   Напиши рецензија (0)
   16.990 ден.
   17.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BLACK+DECKER
   GKC1825L20-QW
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Аку. верижна пила BLACK+DECKER 18V 2Ah 25cm

   7 други производи во иста категорија:

   Аку. верижна пила BLACK+DECKER 18V 2Ah 25cm

   16.990 ден.
   17.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ