Батериска пила 120I HUSQVARNA
   Батериска пила 120I HUSQVARNA

   Батериска пила 120I HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   28.276 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Батериска пила од програмата на Husqvarna идеална за сечење или поткастрување на мали дрвја и гранки. Опремена е со тастер за безбедно стартување, безбедносна кочница како и BLDC мотор без четкици со savE™ функција за подолготрајна работа. Се одликува со ниско ниво на бучава така што со неа може да се работи и во населени места без да се вознемирува околината.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Должина на мач: 14 in ( 22.5 заби)

   Tип на ланец: Н38 ( 3/8 , 1,1 mm )

   Тип на батерија: BLI 20

   Капацитет на батеријата: 4.0 Ah, 36 V

   Полнач: QC 80,80W /220V- монофазен

   Време на полнење до 100 % : 132 min

   Време на сечење со полна батерија: Околу 45 минути во зависност од дрвата и начинот на сечење.(во savE™ режим на работа)

   Тежина без батерија: 2.95 kg

   Вид на пила: Батериска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   016055
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Батериска пила 120I HUSQVARNA

   7 други производи во иста категорија:

   Батериска пила 120I HUSQVARNA

   28.276 ден.
   со ДДВ