Пила GD40CS18 Greenworks
   Пила GD40CS18 Greenworks

   Пила GD40CS18 Greenworks

   Напиши рецензија (0)
   13.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Тип на мотор: Без четкици

   Моќност: 1.8 kW

   Должина на мачот: 40 cm

   Тип на ланец: 3/8

   Брзина на движење на ланецот: 20 m/s

   Време на сечење со полна батерија: со батерија од 4 Аh < 50 min; 6 Ah < 80 min

   Teжина без батерија: 3,81 kg

   Производител: Greenworks

   Батериска пила со должина на мачот од 40 cm.

   *Напомена: Пилата е без батерија и полнач.

   Компатибилни батерија и полнач: 019687

   Компатибилна батерија: 019686 - 6 Ah,  020313 - 4 Ah

   Компатибилен полнач: 019690

   Гаранција: 1 година

   019677
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила GD40CS18 Greenworks

   7 други производи во иста категорија:

   Пила GD40CS18 Greenworks

   13.590 ден.
   со ДДВ