Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила
   Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила

   Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила

   Напиши рецензија (0)
   4.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 1200W (максимум)

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V ~ 50Hz

   • Снага: 1200W (максимум)

   • Брзина обртаи: 0-5000 окр / мин

   • Дијаметар: Ø 185 * 18T * 20 mm

   • Длабочина 90 °: 60 mm

   • Длабочина под агол 45 °: 48 mm

   • Подесив агол на сечење 45 °

   • Удобна рачка

   • Подесива заштита

   • Кабела за напојување: 1,8 м

   • Димензии: 280 x 245 x 240

   • Нето тежина: 4,25 кг

   • 24 месеци гаранција 

   3830042566137
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила

   6 други производи во иста категорија:

   Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила

   4.499 ден.
   со ДДВ