Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер
   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер
   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер
   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер
   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер
   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер
   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер
   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер

   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер

   Напиши рецензија (0)
   6.390 ден.
   7.190 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Рачен циркулар лесен за употреба со одличен сооднос цена-квалитет. Ги има сите потребни функции за генерална употреба како регулирање на длабочината и аголот на сечењето, безбедносно копче за старт на функцијата за сечење и издув на прашината со можност за приклучување на правосмукалка. Доаѓа со интегриран ласер за помош и прецизност при сечењето, две циркуларни пили со дијаметар од 190mm, граничник и клуч за промена на пилата | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   BLACK+DECKER кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер

   Рачен циркулар лесен за употреба со одличен сооднос цена-квалитет. Ги има сите потребни функции за генерална употреба како регулирање на длабочината и аголот на сечењето, безбедносно копче за старт на функцијата за сечење и издув на прашината со можност за приклучување на правосмукалка. Доаѓа со интегриран ласер за помош и прецизност при сечењето, две циркуларни пили со дијаметар од 190mm, граничник и клуч за промена на пилата.

   BLACK+DECKER
   CS1250LA-QS
   4 производи

   Технички податоци

   Бренд
   BLACK+DECKER
   Влезна моќност
   1250 W
   Број на вртежи
   5300 rpm
   Дијаметар на пила
   190 mm
   Прифата на пила
   16 mm
   Аголно сечење до
   45°
   Длабочина на сечење при 90°
   66 mm

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер

   6 други производи во иста категорија:

   Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm - Ласер

   6.390 ден.
   7.190 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ