ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001
   ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

   ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

   Напиши рецензија (0)
   1.199 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   • Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH)

   • Плоча МДФ, дебела 18 мм

   • Постава: Анти-лизгање

   • Вртење од mm 75 mm за тркало на тркалце од 360 ° PP

   • Капацитет на товарот: 200 кг (максимум)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   6021

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

   11 други производи во иста категорија:

   ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

   1.199 ден.
   со ДДВ