Транспортна количка YPR HT 500
   Транспортна количка YPR HT 500
   Транспортна количка YPR HT 500
   Транспортна количка YPR HT 500

   Транспортна количка YPR HT 500

   Напиши рецензија (0)
   4.699 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Транспортна количка Yaparlar

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT500 се произведени за да бидат погодни за тешки, издржливи и долгорочни операции. Специјално е дизајниран така што товарот што ќе дојде до рака е минимален при транспортот. Надворешната рамка и краците за носење произведени од Ø32x1,20 mm челична индустриска цевка во CNC машини даваат дополнителна цврстина. Стандардно е електростатско обложено во прав. Според намената на употреба, достапни се различни алтернативи на тркалата со различни опции за гуми, бандажи и лежишта. Тркалата и рачните камиони се подложени на прецизни тестови за квалитет.

   Бренд YPR

   Димензии: 58х49х117 см

   Табла 32×48 см

   Носивост 250-300 кг

   Покривање Електростатска облога за рерна во прав

   Содржина на пакување 1

   8692828805015
   17 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Транспортна количка YPR HT 500

   11 други производи во иста категорија:

   Транспортна количка YPR HT 500

   4.699 ден.
   со ДДВ