ISKRA транспортна количка PH-003
   ISKRA транспортна количка PH-003

   ISKRA транспортна количка PH-003

   Напиши рецензија (0)
   1.199 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Транспортна количка PH-003

   • 580 x 300 x 120 mm (LxWxH)

   • MDF плочи со дебелина од 18,6 мм

   • Тркала: Ø 73 mm вртливата 360 ° ПП Тркалца

   • 200 кг (максимум)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   -5
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ISKRA транспортна количка PH-003

   11 други производи во иста категорија:

   ISKRA транспортна количка PH-003

   1.199 ден.
   со ДДВ