Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT500
   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT500
   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT500
   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT500

   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT500

   Напиши рецензија (0)
   6.499 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Транспортна количка Yaparlar

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT500 се произведени за да бидат погодни за тешки, издржливи и долгорочни операции. Специјално е дизајниран така што товарот што ќе дојде до рака е минимален при транспортот. Надворешната рамка и краците за носење произведени од Ø32x1,50 mm челична индустриска цевка во CNC машини даваат дополнителна цврстина. Стандардно е електростатско обложено во прав.  Тркалата и рачките се подложени на прецизни тестови за квалитет.

   Димензии: 60x72x115 cm

   Големина на маса 35×50 см

   Капацитет 250/300 кг

   8692828805053

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT500

   11 други производи во иста категорија:

   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT500

   6.499 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ