Активни филтери

Iskra IX-AG07 X-cross Батериска аголна брусилка

Редовна цена 4 999 ден Цена 3 999 ден
10 На залиха

Аголна брусилка BLACK+DECKER 900W 125mm NVR со...

Редовна цена 6 199 ден Цена 3 999 ден
Распродадено

Моќната 900W аголна брусилка ја прави работата лесна, како сечење железо, цевки, камен, плочки и отстранување на корозија. Компактна и удобна за ракување со голема контрола поради мекиот старт на моторот кој го отстранува скокањето при првиот старт. Вградената анти рестарт безбедносна функција ве штити вас и алатот од несакани прекини во напонот. Доаѓа со рачка која се монтира во 3 позиции и клуч за затегање на каменот, куфер за складирање и транспорт, 1 дијамантски диск и 4 дискови за камен. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER

Редовна цена 2 699 ден Цена 1 749 ден
Распродадено

Со нејзината компактна големина и триаголна основа за стругање, оваа ексцентрична MOUSE брусилка е идеална за тешко достапни места и ќошеви и рабови. Може да се користи за отстранување на боја, за стругање на корозија, за различни дрвени површини но и за полирање на метал. Лесно променливи хартии за стругање со Velcro системот за затегање. Гумиран и мек ракофат за удобно ракување. Доаѓа со торбичка за складирање и 15 парчиња прибор и додатоци.

Аголна брусилка 750W 115mm NVR со мек старт

Редовна цена 3 590 ден Цена 3 190 ден
Распродадено

Моќната 750W аголна брусилка ја прави работата лесна, како сечење железо, цевки, камен, плочки и отстранување на корозија. Компактна и удобна за ракување со голема контрола поради мекиот старт на моторот кој го отстранува скокањето при првиот старт. Вградената анти рестарт безбедносна функција ве штити вас и алатот од несакани прекини во напонот. Доаѓа со рачка која се монтира во 3 позиции и клуч за затегање на каменот | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.