Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER
   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER
   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER
   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER
   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER
   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER

   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER

   Напиши рецензија (0)
   1.749 ден.
   2.699 ден.
   Заштеди 950 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со нејзината компактна големина и триаголна основа за стругање, оваа ексцентрична MOUSE брусилка е идеална за тешко достапни места и ќошеви и рабови. Може да се користи за отстранување на боја, за стругање на корозија, за различни дрвени површини но и за полирање на метал. Лесно променливи хартии за стругање со Velcro системот за затегање. Гумиран и мек ракофат за удобно ракување. Доаѓа со торбичка за складирање и 15 парчиња прибор и додатоци.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER

   Со нејзината компактна големина и триаголна основа за стругање, оваа ексцентрична MOUSE брусилка е идеална за тешко достапни места и ќошеви и рабови. Може да се користи за отстранување на боја, за стругање на корозија, за различни дрвени површини но и за полирање на метал. Лесно променливи хартии за стругање со Velcro системот за затегање. Гумиран и мек ракофат за удобно ракување. Доаѓа со торбичка за складирање и 15 парчиња прибор и додатоци.

   BLACK+DECKER
   BEW230BCA-QS
   7 производи

   Технички податоци

   Број на вртежи
   11000 rpm
   Функции
   Екцентар: 0.75 mm | Димензии на плоча и харија: 110 mm

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER

   3 други производи во иста категорија:

   Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER

   1.749 ден.
   2.699 ден.
   Заштеди 950 ден.
   со ДДВ