Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациска брусалка
   Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациска брусалка
   Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациска брусалка
   Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациска брусалка
   Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациска брусалка

   Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациска брусалка

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 300W

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 230-240V ~ 50Hz

   • моќност: 300W

   • RPM: 6.000 - 12,000 вртежи во минута

   • број на вибрации: 12,000 - 24,000 мин-1

   • Дијаметар на кругот на вибрации: 2,5 мм

   • димензии на тркалото за мелење: 115x230 mm

   • Димензии на абразивни лимови: 115 × 280 mm

   • Порта за вшмукување прашина

   • Резервоар за прашина

   • Димензии на пакувањето (во мм): 345 (L) x 130 (W) x 195 (H)

   • Нето тежина: 2,2 кг

   • Бруто тежина: 2,8 кг

   3830042567912
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациска брусалка

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациска брусалка

   2.999 ден.
   со ДДВ