Iskra OS180 Вибрациска брусалка
   Iskra OS180 Вибрациска брусалка

   Iskra OS180 Вибрациска брусалка

   Напиши рецензија (0)
   2.399 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 180W

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • 230-240V~50Hz

   • јачина: 180W

   • број на обртаи: 12.000 min-1

   • број на вибрации:12.000 - 24.000 min-1

   • дијаметар на вибрациски круг: 1 mm

   • брусна плоча: 90x187 mm

   • брусен лист: 90×230 mm

   • приклучок за собирање прашина

   • вреќичка за прашина

   • Димензија (mm): 550  x 105  x 170 

   • Нето тежина: 1,65 kg

   • Бруто тежина: 1,71 kg

   3830042568742
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra OS180 Вибрациска брусалка

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra OS180 Вибрациска брусалка

   2.399 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ