• Ново
  ISKRA A01-004C Електрична косилка 1200W
  ISKRA A01-004C Електрична косилка 1200W
  ISKRA A01-004C Електрична косилка 1200W
  ISKRA A01-004C Електрична косилка 1200W

  ISKRA A01-004C Електрична косилка 1200W

  Напиши рецензија (0)
  4.999 ден.
  6.290 ден.
  Заштеди 1.291 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA.

  Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,

  ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

  • Моќност: 1200 W

  • Напон: 230-240V~50 Hz

  • Брзина на мирување: 3400 min-1

  • Максимална ширина на сечење: 320 mm

  • Прилагодлива висина на сечење: 30/50/70 mm

  • 3 позиции за прилагодување на висината

  • Волумен на кошница за трева: 30 L

  • Пластично куќиште

  • Тркала: предни Ø 140 mm, задни Ø 140 mm

  • Димензии на пакетот (во mm): 570 (L) x 387 (Ш) x 295 (В)

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA.

  Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,

  ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

  • Моќност: 1200 W

  • Напон: 230-240V~50 Hz

  • Брзина на мирување: 3400 min-1

  • Максимална ширина на сечење: 320 mm

  • Прилагодлива висина на сечење: 30/50/70 mm

  • 3 позиции за прилагодување на висината

  • Волумен на кошница за трева: 30 L

  • Пластично куќиште

  • Тркала: предни Ø 140 mm, задни Ø 140 mm

  • Димензии на пакетот (во mm): 570 (L) x 387 (Ш) x 295 (В)

  • 24 месеци гаранција

  3830A01-004C
  19 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ISKRA A01-004C Електрична косилка 1200W

  13 други производи во иста категорија:

  ISKRA A01-004C Електрична косилка 1200W

  4.999 ден.
  6.290 ден.
  Заштеди 1.291 ден.
  со ДДВ