Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-50M
   Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-50M

   Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-50M

   Напиши рецензија (0)
   4.899 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Продолжен кабел КОТУР ПВЦ со 4 приклучници

   • Напон: 250V

   • Номинална фреквенција: 50Hz

   • Номинална струја: 10A

   • Класа за заштита: I

   • Вид на кабел: H05VV-F 3G 1.5mm2

   • Пресек на кабел: Ø 1,5мм2

   • Должина на кабел: 50м

   • IP заштита: IP20

   • Максимално оптеретување на котур: 1100W

   • Максимално оптеретување развиена: 2300W

   • Прекинувач: нема

   • Боја: црна

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   3830076850424
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-50M

   4 други производи во иста категорија:

   Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-50M

   4.899 ден.
   со ДДВ