Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила
   Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила

   Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила

   Напиши рецензија (0)
   9.999 ден.
   10.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бензиска моторна пила 

   Зафатнина на моторот 49,2 cm3; 

   Номинална излезна моќност: 2.1 kW ;

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Бензиска моторна пила 

   Зафатнина на моторот 49,2 cm3; 

   Номинална излезна моќност: 2.1 kW ;

   Тип на мотор: двотактен ; 

   Воздушно ладење на моторот ; 

   3000 вртежи во мин. при слободен тек ; 

   550 ml резервоар за гориво ; 

   260 ml резервоар за моторно масло ; 

   457 mm (18 ") должина на меч ; - Погонски чекор: 8.255 mm (.325") ; - 5,4 kg тежина ; 

   2 година гаранција

   105
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила

   9.999 ден.
   10.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ