Пила 130 HUSQVARNA
   Пила 130 HUSQVARNA

   Пила 130 HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   19.928 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мала, моќна, складна и универзална моторна пила со која долги години, беспрекорно ќе ги извршувате активностите околу домот и градината. Лесна за стартување, ракување и одржување, со интегрирани напредни Husqvarna технологии како LowVib® и SmartStart® , ќе биде идеална за режење, сечење, оборување на дрвја и нивна припрема за огрев или граѓа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Моќност: 1,5 kW

   Зафатнина на цилиндар: 38 cm3

   Големина на мач: 14'' , 35 cm (26 заби)

   Tип на ланец: 3/8 1,3 mm 

   Тежина: 4,7kg

   Вид на пила: Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   015756
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила 130 HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Пила 130 HUSQVARNA

   19.928 ден.
   со ДДВ