Бензиска мoторна пила VGS 5032 PE, Villager
   Бензиска мoторна пила VGS 5032 PE, Villager

   Бензиска мoторна пила VGS 5032 PE, Villager

   Напиши рецензија (0)
   17.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Функции​:

   Aнтивибрациски систем

   Super Start

   Проѕирен резервоар

   Интегриран алат

   Прајмер за стартување

    

   Препорака:

   Користи смеша од гориво и Villager 2T масло во сооднос 40:1 (2.5%)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мотор*:Бензински

   Тип на мотор: Двотактен воздушно ладење

   Сила на моторот / број на вртежи: 2.2 kW (12000 rpm)

   Чекор на синџирот: Oregon 95TXL072E 325 1.3 mm

   Должина на водилката: 450 mm

   Волумен на моторот: 50.9 cm³

   Модел на водилка: Oregon Speed Cut 45 cm 325 1.3 mm

   Број на запци на синџирот: 36

   Резервоар за гориво: 550 ml

   Резервоар за масло: 260 ml

   Maсa: 5.7 kg

   Линија на производи: Black edition

   46461
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бензиска мoторна пила VGS 5032 PE, Villager

   16 други производи во иста категорија:

   Бензиска мoторна пила VGS 5032 PE, Villager

   17.000 ден.
   со ДДВ