Телескопска пила 525PT5S HUSQVARNA
   Телескопска пила 525PT5S HUSQVARNA

   Телескопска пила 525PT5S HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   48.510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Професионална телескопска пила со расклопување која овозможува лесна достапност и на највисоките гранки, а од друга страна лесен транспорт. Има мала маса, одлична ергономија и супериорен баланс кои допринесуваат за удобна работа дури и кај најтешко достапните гранки. Опремена е со телескопска рачка со регулација на висина на сечење. Располага со X-Torq® мотор кој гарантира рапидно забрзување и висок вртежен момент, но и редуцирана потрошувачка и ниска емисија на штетни гасови.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Моќност на мотор: 1  kW

   Зафатнина на цилиндар: 25,4 cm3

   Број на вртежи:  8500 rpm

   Капацитет на резервоар:  0,51 l

   Должина со продолжеток:  402 cm

   Вид на пила : Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   011663
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Телескопска пила 525PT5S HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Телескопска пила 525PT5S HUSQVARNA

   48.510 ден.
   со ДДВ