Пила 440E HUSQVARNA
   Пила 440E HUSQVARNA

   Пила 440E HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   30.740 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лесна и ефикасна моторна пила за задачи околу домот, со лесен старт и X-Torq® мотор. Нуди одлична комбинација на чиста сила и одлична функционалност, а во комбинација со Husqvarna X-Cut ланецот дава исклучителна ефикасност и прецизност.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Teхнички карактеристики:

   Моќност: 1,8 kW

   Зафатнина на цилиндар: 40,9 cm3

   Големина на мач: 15'' , 38 cm (32 заби)

   Tип на ланец: .325 1,3 mm / 1.5 mm

   Тежина: 4,3 kg

   Вид на пила: Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   003588
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила 440E HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Пила 440E HUSQVARNA

   30.740 ден.
   со ДДВ