ISKRA AR 2500 бензински агрегат
   ISKRA AR 2500 бензински агрегат

   ISKRA AR 2500 бензински агрегат

   Напиши рецензија (0)
   24.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Бензински агрегат

   Работна излезна моќност (S1): 2300 W

   Максимална излезна моќност (S2 5мин): 2500 W

   напон: 2 × 230V ~ 50Hz

   Тип на мотор: 4-такт (AR170F)

   Максимален капацитет на моторот: 4,1 kW

   Волумен на моторот: 208 см3

   Брзина во мирување: 3000 вртежи во минута

   воздушно ладење на моторот

   Номинална струја: 10 А

   Гориво: безоловен бензин

   Капацитет на резервоарот за гориво: 15 l

   Стартување: рачно

   Работно време: 11 ч

   АВР систем (автоматско регулирање на напонот)

   НТ: 37 кг

   БТ: 39 кг

   ISKRA AR 2500
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ISKRA AR 2500 бензински агрегат

   13 други производи во иста категорија:

   ISKRA AR 2500 бензински агрегат

   24.499 ден.
   со ДДВ