Агрегат Agropower 3,5 kVA со 2 утикачи
   Агрегат Agropower 3,5 kVA со 2 утикачи

   Агрегат Agropower 3,5 kVA со 2 утикачи

   Напиши рецензија (0)
   24.518 ден.
   26.999 ден.
   Заштеди 2.481 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бензински агрегат за произвотство на електрична енергија со два монофазни излези.

   Технички карактеристики:

   • Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
   • Tип на гориво: Бензин
   • Моќност: (KW) : 3
   • Зафатнина:(сс): 210
   • Ниво на бучавост: 65 dB
   • Капацитет на резервоар: 5,5 l
   • Teжина : 23 kg
   • Старт : Рачен
   • Земја на потекло: Кина
   • Гаранција: 12 месеци
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   020726
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Агрегат Agropower 3,5 kVA со 2 утикачи

   13 други производи во иста категорија:

   Агрегат Agropower 3,5 kVA со 2 утикачи

   24.518 ден.
   26.999 ден.
   Заштеди 2.481 ден.
   со ДДВ