Дуксер DU-0020-08
   Дуксер DU-0020-08
   Дуксер DU-0020-08
   Дуксер DU-0020-08
   Дуксер DU-0020-08
   Дуксер DU-0020-08

   Дуксер DU-0020-08

   Напиши рецензија (0)
   2.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Дуксер со долги ракави, без својства на растегливост 100% полиестер.

   YKK патент.

   Големина :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Упатството за перење се наоѓа на етикетата на секој производ.

   Секогаш читајте ја етикетата за нега пред перење на било кое парче облека, бидејќи неправилната грижа може да предизвика оштетување на производот.

   Рачно перење или перење во машина на 30°C, на слаба температура

   Не ја комбинирајте облеката со производи кои содржат велкро.

   Затворете ги сите патенти и свртете ја облеката одвнатре кон надвор.

   Користете мала количина течен детергент. Не користете детергенти во прав или кој било производ што содржи омекнувачи, балсами, отстранувачи на дамки или избелувачи, бидејќи тие влијаат на перформансите и животниот век на облеката.

   DU-0020-08
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дуксер DU-0020-08

   15 други производи во иста категорија:

   Дуксер DU-0020-08

   2.800 ден.
   со ДДВ