Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден
   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден
   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден
   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден
   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден
   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден

   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден

   Напиши рецензија (0)
   19.990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Одвлажнувач на воздух со капацитет од 40L/ден, со функција за сушење на алишта, модерен дизајн и дисплеј на допир | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден

   Елегантен панел за контрола со повеке LED индикатори

   Индикатор за чистење на филтерот

   Доколку вентилаторот има работено подолго од 250часа, ке се вклучи индикаторот, како потсетување на корисникот дека е време за чистење на филтерот. Исто така доколку резервоарот за вода е наполнет ке се вклучи индикаторот дека кофата треба да се испразни.

   Опција за континуирана дренажа

   Доколку уредот би се користел континуирано подолг временски период, можете да поврзете црево за одвод на водата што ке ве ослободи од потребата за често празнење на резервоарот.

   Останати Функции:

   * Покажувач на моменталната влага во просторијата

   * 24 часовен тајмер

   * Функција за сушење алишта. Облеката и одвлажнувачот ставете ги заедно во затворена просторија, излезот на воздухот на одвлажнувачот треба да се насочи кон облеката.

   Gree
   GDN40AW-K3EBA1A

   Технички податоци

   Боја
   Бела
   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден

   Одвлажнувач на воздух GREE Daisy - 40L/ден

   19.990 ден.
   со ДДВ