Double Bedspread Set - Beste - Powder
   Double Bedspread Set - Beste - Powder
   Double Bedspread Set - Beste - Powder
   Double Bedspread Set - Beste - Powder
   Double Bedspread Set - Beste - Powder

   Double Bedspread Set - Beste - Powder

   Напиши рецензија (0)
   3.690 ден.
   4.390 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% ПАМУК 

   Прекривка: 240 x 260 cm

   Јастучница: 60 x 80 cm (2 парчиња)

   117 gr/m²

   Може да се пере во машина 30 °C

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% ПАМУК RANFORCE

   Прекривка: 200 x 220 cm

   Чаршав: 240 x 240 cm

   Јастучница: 50 x 70 cm (2 парчиња)

   117 gr/m²

   Може да се пере во машина 30 °C

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870103061
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Double Bedspread Set - Beste - Powder

   16 други производи во иста категорија:

   Double Bedspread Set - Beste - Powder

   3.690 ден.
   4.390 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ