Пумпа за пенис
   Пумпа за пенис
   Пумпа за пенис

   Пумпа за пенис

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   1.690 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Пумпата за пенис служи за зголемување на пенисот и постигнување максимална ерекција. Направена е од проѕирна пластика која е потполно безбедна за користење. Вкупната должина на пумпата изнесува 22cm, внатрешната должина на цилиндарот е 20cm, додека дијаметарот 5cm. За постигнување на максимални резултати, препорачуваме при користење на пумпата користење и крема за зголемување, во комбинација со прстен за пенис.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Пумпата за пенис служи за зголемување на пенисот и постигнување максимална ерекција. Направена е од проѕирна пластика која е потполно безбедна за користење. Вкупната должина на пумпата изнесува 22cm, внатрешната должина на цилиндарот е 20cm, додека дијаметарот 5cm. За постигнување на максимални резултати, препорачуваме при користење на пумпата користење и крема за зголемување, во комбинација со прстен за пенис.

   10458w
   12 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пумпа за пенис

   16 други производи во иста категорија:

   Пумпа за пенис

   Пумпа за пенис

   1.290 ден.
   1.690 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ